KONST / Litografier / Färglitografi 9599015
nr 959 9015
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), 87/260, signerad 1977, motivet: 56x41
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:58:19
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
Peter Dahl (f. 1934)